CMF50475R00BHEB
MFR.Part #
CMF50475R00BHEB
JLCPCB Part #
C3475083
Description
-55℃~+175℃ 250mW 475Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS