WSR2R6750FTA
MFR.Part #
WSR2R6750FTA
JLCPCB Part #
C3924675
Description
-65℃~+275℃ 2W 675mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount