BFC238032183
MFR.Part #
BFC238032183
JLCPCB Part #
C3781946
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 100V、160V 18nF ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS