P0805Y5110LBT
MFR.Part #
P0805Y5110LBT
JLCPCB Part #
C3985489
Description
-55℃~+155℃ 200mW 511Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount