WSR2R1000FEK
MFR.Part #
WSR2R1000FEK
JLCPCB Part #
C4186110
Description
-65℃~+275℃ 100mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS