WSR2R0825FEK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSR2R0825FEK
JLCPCB Part #
C3983341
Package
4527
Description
-65℃~+275℃ 2W 82.5mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS