RER65FR825RCSL
MFR.Part #
RER65FR825RCSL
JLCPCB Part #
C6265571
Description
10W 825mΩ Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance