WSR2R4800FTA
MFR.Part #
WSR2R4800FTA
JLCPCB Part #
C4194587
Description
-65℃~+275℃ 2W 480mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount