WSR2R0135DEK
MFR.Part #
WSR2R0135DEK
JLCPCB Part #
C4061766
Description
-65℃~+275℃ 13.5mΩ 2W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS