CMF60681R00FKEK70
MFR.Part #
CMF60681R00FKEK70
JLCPCB Part #
C1419606
Description
-55℃~+175℃ 1W 681Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS