WSR2R4700FEK
MFR.Part #
WSR2R4700FEK
JLCPCB Part #
C4341147
Description
-65℃~+275℃ 2W 470mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS