WSR2R4750FEK
MFR.Part #
WSR2R4750FEK
JLCPCB Part #
C3990079
Description
-65℃~+275℃ 2W 475mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS