WSR2R3000FEB
MFR.Part #
WSR2R3000FEB
JLCPCB Part #
C3947116
Description
-65℃~+275℃ 2W 300mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS