WSR2R0806FBA
MFR.Part #
WSR2R0806FBA
JLCPCB Part #
C4279014
Description
-65℃~+275℃ 2W 80.6mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount