TNPU060316K5BZEN00
MFR.Part #
TNPU060316K5BZEN00
JLCPCB Part #
C4169131
Description
-55℃~+125℃ 100mW 16.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS