WSR2R4300JBA
MFR.Part #
WSR2R4300JBA
JLCPCB Part #
C4029811
Description
-65℃~+275℃ 2W 430mΩ ±5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount