WSR5R3000FBA
MFR.Part #
WSR5R3000FBA
JLCPCB Part #
C4233050
Description
-65℃~+275℃ 300mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount