RN60E9092FRSL
MFR.Part #
RN60E9092FRSL
JLCPCB Part #
C1801844
Description
-65℃~+175℃ 250mW 90.9kΩ Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors