PTF65301K00AZBF
MFR.Part #
PTF65301K00AZBF
JLCPCB Part #
C3379975
Description
-55℃~+150℃ 250mW 301kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors