WSR2R4020FEK
MFR.Part #
WSR2R4020FEK
JLCPCB Part #
C3975838
Description
-65℃~+275℃ 2W 402mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS