WSR2R4020FEA
MFR.Part #
WSR2R4020FEA
JLCPCB Part #
C3983318
Description
-65℃~+275℃ 2W 402mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS