RNC60H2400BSB14
MFR.Part #
RNC60H2400BSB14
JLCPCB Part #
C1466274
Description
-65℃~+175℃ 240Ω 250mW Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors