CMF5595R300DHBF
MFR.Part #
CMF5595R300DHBF
JLCPCB Part #
C1420884
Description
-55℃~+175℃ 500mW 95.3Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors