WSR2R5000DEA
MFR.Part #
WSR2R5000DEA
JLCPCB Part #
C4221785
Description
-65℃~+275℃ 2W 500mΩ ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS