RN55C2100DRSL
MFR.Part #
RN55C2100DRSL
JLCPCB Part #
C3469405
Description
-65℃~+175℃ 125mW 210Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors