WSR2R3830FTA
MFR.Part #
WSR2R3830FTA
JLCPCB Part #
C4237168
Description
-65℃~+275℃ 2W 383mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount