Y0023400K000T0L
MFR.Part #
Y0023400K000T0L
JLCPCB Part #
C1494138
Description
-55℃~+125℃ 400kΩ 400mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS