WSR2R6200FEK
MFR.Part #
WSR2R6200FEK
JLCPCB Part #
C4327825
Description
-65℃~+275℃ 2W 620mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS