WSR2R3500FEK
MFR.Part #
WSR2R3500FEK
JLCPCB Part #
C4001743
Description
-65℃~+275℃ 2W 350mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS