WSR2R7500FEK
MFR.Part #
WSR2R7500FEK
JLCPCB Part #
C4265436
Description
-65℃~+275℃ 2W 750mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS