DZ23C7V5-HE3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
DZ23C7V5-HE3-08
JLCPCB Part #
C5681163
Package
SOT-23-3
Description
1 Pair Common Cathode 100nA@5V 300mW 50Ω 7.13V~7.88V 7.5V 7Ω ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS