WSR2R3480FEB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSR2R3480FEB
JLCPCB Part #
C4162591
Package
4527
Description
-65℃~+275℃ 2W 348mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS