WSR2R3480FEA
MFR.Part #
WSR2R3480FEA
JLCPCB Part #
C4245405
Description
-65℃~+275℃ 2W 348mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS