RL20S751GBSL
MFR.Part #
RL20S751GBSL
JLCPCB Part #
C1442823
Description
-65℃~+175℃ 500mW 750Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors