WSR2R0121FEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSR2R0121FEA
JLCPCB Part #
C4224359
Package
4527
Description
-65℃~+275℃ 12.1mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS