WSR2R3300FEB
MFR.Part #
WSR2R3300FEB
JLCPCB Part #
C4204853
Description
-65℃~+275℃ 2W 330mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS