RNR60H1800DSR36
MFR.Part #
RNR60H1800DSR36
JLCPCB Part #
C3512844
Description
-65℃~+175℃ 180Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors