WSR2R3200FEB
MFR.Part #
WSR2R3200FEB
JLCPCB Part #
C4226760
Description
-65℃~+275℃ 2W 320mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS