WSR2R2500FTB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSR2R2500FTB
JLCPCB Part #
C4098210
Package
4527
Description
-65℃~+275℃ 250mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount