WSR2R1200FEB
MFR.Part #
WSR2R1200FEB
JLCPCB Part #
C3936585
Description
-65℃~+275℃ 120mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS