WSR2R3050FEA
MFR.Part #
WSR2R3050FEA
JLCPCB Part #
C4041874
Description
-65℃~+275℃ 2W 305mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS