RNC55H2151FRB14
MFR.Part #
RNC55H2151FRB14
JLCPCB Part #
C1436256
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.15kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors