WSR2R3030FEA
MFR.Part #
WSR2R3030FEA
JLCPCB Part #
C4295978
Description
-65℃~+275℃ 2W 303mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS