WSR2R3010DEK
MFR.Part #
WSR2R3010DEK
JLCPCB Part #
C3945215
Description
-65℃~+275℃ 2W 301mΩ ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS