SIHA15N65E-GE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SIHA15N65E-GE3
JLCPCB Part #
C5899989
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 15A 2.46nF@100V 280mΩ@10V 34W 4pF@100V 650V 96nC@10V TO-220 MOSFETs ROHS