WSR2R3010FTA
MFR.Part #
WSR2R3010FTA
JLCPCB Part #
C4024370
Description
-65℃~+275℃ 2W 301mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount