WSR2R3010DBA
MFR.Part #
WSR2R3010DBA
JLCPCB Part #
C4352897
Description
-65℃~+275℃ 2W 301mΩ ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount