Y006020K0000T0L
MFR.Part #
Y006020K0000T0L
JLCPCB Part #
C1493232
Description
-55℃~+125℃ 20kΩ 250mW Metal foil resistor ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors ROHS