RNC55J1913FSRE8
MFR.Part #
RNC55J1913FSRE8
JLCPCB Part #
C3495589
Description
-65℃~+175℃ 125mW 191kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors