WSR2R2980FEK
MFR.Part #
WSR2R2980FEK
JLCPCB Part #
C4069907
Description
-65℃~+275℃ 298mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS